JAK ŚCIĄGNĄĆ MANICURE HYBRYDOWY?

1.7.15 SMILEEEFREAK 0 CommentsMożna powiedzieć, że temat zaczęłam od końca, ale tak naprawdę niekoniecznie musi tak być. Wiele z Was, kiedy podejmuje się tego, żeby zająć się tym sama, czyli robieniem hybrydy, to właśnie wtedy macie też już zrobioną na swoich pazurkach :) Dlatego myślę, że zaczynając odx momentu ściągnięcia wszystko pójdzie łatwo i sprawnie :)


Pierwszym etapem jest przygotowanie bloczka polerskiego, wacików bezpyłowych, acetonu oraz folii aluminiowej. Możecie oczywiście kupić gotowe już folie do zdejmowania hybryd, ale nike jest to konieczne :)

Zaczynamy od spiłowania wierzchniej warstwy, czyli praktycznie rzecz ujmując TOP-u. Nie musimy się jednak nad tym mocno skupiać. Chodzi o to, żeby troszkę spiłować :)Następnie musimy namoczyć waciki acetonem (po jednym, na każdy paznokieć) i pociąć folię na większe kwadraty.Na każdy paznokieć nakładamy wacik i obwijamy go folią, uzyskując efekt robota :p - jak niżej.
Czekamy około 15 minut. Wtedy mam pewność, że wszystko spokojnie zejdzie.


Po 15 minutach zdejmuję folię i sięgam po drewniany patyczek. Nim zsuwam resztę hybrydy i w razie konieczności spiłowuję. Na załączonym obrazku widzicie jakie skrawki zostają po hybrydzie :) Matuję płytkę,opiłowuję, odtłuszczam i mogę zacząć szykować paznokcie pod kolejny manicure lub decyduje się tylko na odżywkę.GOTOWE !!!

To bardzo proste, choć 20 minut to nie jest zbyt krótko :p

Nosicie hybrydowe paznokcie ?:*


PODOBNE WPISY

0 KOMENTARZY:

Hej Kochana !!! Jupi ! Nawet nie wiesz, jaką frajdę mi sprawia to, że tutaj jesteś.
Napisz, co Ci się najbardziej spodobało i też jeśli coś jest nie tak.
Jeśli masz pytania, nie patrz na tematykę posta, tylko pisz ! Chętnie odpowiem i pomogę :)
Dziękuję za Wasze komentarze ! :)

Proszę - nie spamuj. Jeśli będę chciała, to sama Cię znajdę. Nie musisz wklejać adresu swojej strony - to nie jest tablica reklamowa :)

Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam :)
Całuję,
Magda :*