CO Z MOIM BLOGIEM?

17.9.18 Magda 3 Comments


Cześć Dziewczyny!
Tak, wiem, bardzo długo mnie tutaj nie było i niestety, nie będzie. W związku z ilością moich obowiązków, jakie zapewniają mi studia i kilka innych zajęć, prowadzenie bloga niestety nie wchodzi w grę. 
Był już nowy blog, zupełna świeżynka, piękna, dopracowana, ale rzeczywistość zweryfikowała mój rozkład dnia. Chciałam Wam niezmiernie podziękować, bo to, co mnie bardzo cieszy, udzielacie się nadal w komentarzach. Dzięki Wam dostałam skrzydeł. Nie umiem nawet tego opisać słowami.
Po prostu DZIĘKUJĘ !

Jednak, żeby na podziękowaniach się nie skończyło - nadal możecie być ze mną na bieżąco ! 
Zapraszam Was na mojego Instagrama, gdzie jestem codziennie, odpowiadam na Wasze pytania.
Co prawda, mój Instagram ma inny cel niż sam blog, ale jeśli szukacie motywacji, wskazówek odnośnie diety, treningu czy urządzania wnętrz, lubicie patrzeć na piękne miejsca czy czerpać inspiracje, to zapraszam! Będzie mi bardzo miło :) 

Mam nadzieję - do usłyszenia! :)
@smileeefreak

PODOBNE WPISY

3 komentarze:

  1. Masz bardzo jasny, przejrzysty i schludny blog. Miło się go czyta :) Czasami tak się zdarza, że brakuje czasu na coś. Dobrze,że o tym napisałaś. Jestem u Ciebie pierwszy raz ale myślę, że stali bywalce się martwili gdy zniknęłaś. :) Ładne zdjęcie, jesteś piękną Kobietą. Pozdrawiam i zapraszam do siebie. Link znajdziesz na moim profilu. :*

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie rezygnuj z bloga! Zawsze pozostają dni wolne, święta, kiedy można pisać nowe rzeczy :) Warto po prostu ten ciężki okres przeczekać i kiedyś wrócić! Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  3. Świetny blog, tylko gdzie nowe wpisy?

    OdpowiedzUsuń

Hej Kochana !!! Jupi ! Nawet nie wiesz, jaką frajdę mi sprawia to, że tutaj jesteś.
Napisz, co Ci się najbardziej spodobało i też jeśli coś jest nie tak.
Jeśli masz pytania, nie patrz na tematykę posta, tylko pisz ! Chętnie odpowiem i pomogę :)
Dziękuję za Wasze komentarze ! :)

Proszę - nie spamuj. Jeśli będę chciała, to sama Cię znajdę. Nie musisz wklejać adresu swojej strony - to nie jest tablica reklamowa :)

Dziękuję za odwiedziny i pozdrawiam :)
Całuję,
Magda :*